>Odvetné utkání ve fotbale: Kovošrot Praha vs. SP4

13:9

Zápas se hrál opět na hřišti Spartaku( na školním fotbalovém hřišti s umělou trávou )7. dubna, takže se dalo mluvit o odvetě jen z poloviny.Náš team se ( až na bratry Ovečkovy ) sešel včas a už jenom čekal na opožděnce ze Spartaku . Ti se na srazu objevili pozdě a ještě s malým počtem hrajících . Po příchodů bratrů Ovečkových byla naše sestava takováto : brankář: Lukáš Bareš; obrana:Honza Ovečka, Adam Hloušek ; záloha:Jirka Cigler, ovčí bratr , a vysunutým hrotem byl Honza Kotrouš . Ten byl také kapitánem našeho družstva. Škoda jen bylo neúčasti našeho milého slávistického božského Františka Mojžíška, který vždy dělá velký rozruch protihráčům v obraně.
Spartak na tom byl v počtu hrajícich o dost hůř! K utkání nastoupili jenom tito ,,atleti": Petr,,Jelen" Jelínek , Vašek Janoušek, Ondra Benda, a Zelí alias Zelinka . Chyběl jim Jirka Koubek , zvaný Absinth , tak si asi dovedete domyslet proč.......
Proto jsme nechali nějaké místní fotbalisty ( asi profesionály ) , aby si kopli s nimi.I tato jejich veliká výhoda nám nezabránila v tom, abychom je v prvním poločase přehráli rozdílem třídy 6:2. Velkou zásluho na všech brankách našeho teamu měl bratr Honzy Ovečky , Honza Ovečka i Kotrouš a taky Cigi. Nebýt chyb Bareše v jeho svatyni, bylo by po prvním poločase skóre ještě víc jasné !!
Do druhého poločasu nastoupil team Spartaku oslaben o místní profesionály, takže jsme jim museli poskytnout jednoho hráče.Tím byl bratr Honzy Ovečky, a zároveň velká opora naší zálohy( společně s Cigim). Druhé dějství se začalo vyvíjet úplně jinak než první. Spartak vyrovnal hru a dokonce s námi dokázal držel krok ve vstřelování branek . Druhý poločas tedy skončil 7:7 . Nebýt zranění, která postihla naše hráče - hlavně Cigiho - mohli jsme zápas dohrát bez větší bolesti rozdílem 8 branek . Zranění spočívala v tom, že náš sponzor nám nedodal kopačky na umělou trávu a my si museli vzít vlastní gumotextilky, které způsobují bolestivé puchýře .
Po skončení zápasu zaznívali takovéto ohlasy z řad hráčů : ,, Neměli žádnou obranu " - Jiří Cigler asistent trenéra Kovošrotu, ,,Chyběl mi Picka......."řekl Petr Jelínek a následně se rozbrečel . A další podobné .
Další odveta se snad už opravdu odehraje na hřišti Kovošrotu v Hostivaři.