Novinky

Vánoční besídka 13.12

Kamarádi a kamarádky a vůbec všichni - připomínám jen že již tuto sobotu 19.12. proběhne vánoční besídka pro všechny současný a bývalý atlety z Kovošrotu. Nakonec bysme měli mít aspoň malou rezervaci v Plackárně (25 osob), ale myslím, že se vejdem i když nás bude víc. Takže všichni doražte. Start cca 19,00. Podmínkou účasti je přinést dárek v max. ceně 20,-Kč. Těším se na Vás, Kotel.

Boxer měsíce listopadu - známe vítěze 06.12

Listopad nám utekl jako voda a je čas vyhlásit boxera měsíce. Vítězem je el gordo Lahváč a to za účast na VK (viz. reportáže), ale i za další hrdinské činy. Na prosinec je zatím nominován pan Hrazdira. I když není členem Kovošrotu, nominaci si jistě zaslouží. Nominační fotografie dokazuje, že je to člověk povahy soutěživé a to je třeba ocenit. Když je to potřeba, neváhá si na hlavu nasadit prezervativ. To ovšem bohužel fotograf nezachytil. O vítězi ale zdaleka není rozhodnuto - o trumfnutí pana Hrazdiry se můžete pokusit již 19.12. při vánoční besídce.
Více...

Boxer měsíce října - známe vítěze 03.11

Boxerem měsíce října se stává pan Jiří Železný za neúnavný výkon 23.10. v Blanici. Mimořádnou pochvalu uděluje komise panu Miroslavu Koňovi za finanční dotace a trénink boxera měsíce. Fotografii vítěze můžete vidět po kliknutí na jeden z odkazů. Na měsíc listopad je zatím nominován pan Michal V. (za popletení si sladkostí s klíčema + návštěvu u krav) a pan Lahváč J. (za svědomité čištění svého chrupu a účast na VK) Pan Michal - nominační video (z kamery slečny Evy)
Více...

Tonda Kábele, mediální hvězda 25.10

Tonda Kábele, démon pražské atletiky. Maestro, který s náma jezdil na soustředění. Je to bůh? Nebo ne? Názor si můžete udělat sami z článku, který vyšel v sobotní MF DNES. Článek vám přinášíme v PDFku. Článek

Více novinek

©2005 Kotel, Cigi, Adam, Fratík a Luigi :: Oficiální stránky :: Získejte Firefox!

"Hochu, dneska sme ve škole kalili.."